Zvolte pozici

Tax Consultant

Pracovní náplň

V rámci expanze našeho daňového oddělení hledáme motivovaného uchazeče na pozici Tax Consultant. Hlavním úkolem bude samostatná práce na klientských zakázkách a spolupráce s Manažerem týmu na zakázkách s vysokou náročností.

Hlavní zodpovědnosti

  • Příprava daňových přiznání
  • Spolupráce na ad-hoc poradenských projektech
  • Navrhování řešení jednodušších dotazů a úkolů
  • Rozvíjení a udržování vztahů s klienty
  • Administrativní podpora manažera týmu
  • Spolupráce s kolegy z účetních týmů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Alespoň 2 roky praxe na pozici v účetním nebo daňovém oddělení
  • Zájem a osobní zainteresovanost do problematiky daní
  • Angličtinu na úrovni B2/FCE
  • Pokročilou znalost MS Office, především Excelu
  • Schopnost učit se a osvojovat si nové pracovní postupy
  • Schopnost uvažovat v detailu i v širších souvislostech
  • Týmovost
  • Rozvinuté komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Zodpovědnou a smysluplnou práci v menším přátelském kolektivu
  • Dlouhodobé odborné vzdělávání v oblasti daňové problematiky, cizích jazyků a dalších oblastech
  • Velmi zajímavé platové ohodnocení včetně motivační složky
  • Širokou škála firemních benefitů
  • Pravidelné team-buildingové akce

Nástup dohodou

V případě Vašeho zájmu o spolupráci s námi zašlete své CV na adresu phorejsi@asbgroup.eu.