Zvolte pozici

Senior účetní s AJ

Pracovní náplň

Samostatné zpracování účetnictví a daňové evidence pro české i zahraniční subjekty, účetní závěrky, daňová přiznání, reporting, účetní supervize, každodenní komunikace s klienty, aktivní účast na finančním řízení společností a v rozhodovacích procesech klientských projektů, účetní poradenství, zastupování před příslušnými úřady, spolupráce s daňovými poradci a auditory.

Požadujeme

  • min. 4 letá praxe v účetnictví, z toho 1-2 roky praxe na pozici senior
  • zkušenost s externím zpracováním klientského účetnictví výhodou
  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • dobré organizační a komunikační schopnosti, zkušenost s jednáním s klienty
  • zkušenost s přípravou různých typů finančních reportů
  • znalost daňových zákonů (na lepší než základní úrovni)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • samostatnost, spolehlivost, schopnost vysokého pracovního nasazení,
  • časová flexibilita
  • nadprůměrná znalost MS Office (zejména Excel)
  • schopnost sledování průběhu více zakázek / klientů zároveň
  • znalost účetního SW Helios Orange nebo Pohoda výhodou

Nabízíme

  • zajímavá práce zejména pro zahraniční klientelu
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • profesní růst a odborné vzdělávání
  • dobré mzdové ohodnocení
  • široká nabídka benefitů

Nástup dohodou

V případě Vašeho zájmu o spolupráci s námi zašlete své CV na adresu phorejsi@asbgroup.eu.